MTP/MPO multimode patchkabels

We kunnen helaas geen producten vinden die aan de selectie voldoen.

MTP/MPO Multimode patchkabel kopen?

Een MTP/MPO patchkabel is voorzien van 12 afgemonteerde glasvezels. Ze zijn daarom geschikt voor een zeer snelle aanleg van glasvezelverbindingen in bijvoorbeeld datacenters.