MTP/MPO singlemode patchkabels

We kunnen helaas geen producten vinden die aan de selectie voldoen.

MTP/MPO Single-mode patchkabel kopen?

Een MTP/MPO patchkabel is voorzien van 12 afgemonteerde glasvezels. Ze zijn daarom geschikt voor een zeer snelle aanleg van glasvezelverbindingen in bijvoorbeeld datacenters.