Multimode koppeling SC-SC duplex turquise

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-83042

Productspecificaties:

  • Glasvezel soort: Multimode
  • Connector 1: SC
  • Connector 2: SC
  • Glasvezel type: Duplex
  • Kleur: Turquise
  • Materiaal behuizing: Kunststof
  • Soort bevestiging: Schroeven/Snap-in
Gerelateerde blogartikelen (3)

Product Specificaties

SKU
GV-83042
Kleur
Turquoise
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Multimode
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
SC
Glasvezel aansluiting 2
SC
Keystone koppeling
Nee