Inklappen
 

Vóór 16:00 uur besteld? Dezelfde dag verzonden!

Onze ruime voorraad maakt het mogelijk de bestellingen snel te verzenden. Is een product niet op voorraad? Wij bieden u een passende oplossing waardoor uw bestelling op tijd geleverd wordt.

 

Alles uit eigen voorraad leverbaar vanuit ons 5000m2 magazijn

In Nederland zijn wij gevestigd in een ruim pand met twee kantoorlagen en een magazijn van ruim 5000m2. Mede hierdoor kunnen we een minimale voorraad van 1000 racks garanderen!

 

Professioneel Advies

Wij zijn op werkdagen telefonisch en via de chat bereikbaar van 8:00 tot 17:00 uur om al uw vragen te beantwoorden en u van het juiste advies te voorzien. Tevens zijn wij bereikbaar per e-mail.

 

Whitelabel verzenden

Het is mogelijk om een specifieke pakbon mee te sturen met uw zending. Het enige wat u hoeft te doen is uw logo naar ons te e-mailen en wij zorgen ervoor dat uw zendingen voortaan verzonden worden voorzien van transparante tape en een pakbon met uw logo.

Voordelen inklappen
  • ✔ Vóór 16:00 uur besteld? Dezelfde dag verzonden!
  • Uit voorraad leverbaar vanuit ons 5000m2 magazijn
  • ✔ Professioneel Advies
  • Whitelabel verzenden

Multimode pigtails

  1. OM3 glasvezel pigtail gekleurde set LC - 12 stuks

    OM3 glasvezel pigtail gekleurde set LC - 12 stuks

    Art.nr. (SKU): GV-52291

    Deze 50/125 OM3 pigtail set is voorzien van 12 pigtails van 2 meter lang. Elke pigtail is uitgevoerd in een andere kleur en voorzien van een afgemonteerde LC-connector met een ferrule diameter van 1,25 millimeter.

    Meer informatie
    € 33,99 € 41,13
  2. OM4 glasvezel pigtail paars ST - 12 stuks

    OM4 glasvezel pigtail paars ST - 12 stuks

    Art.nr. (SKU): GV-53352

    Deze 50/125 OM4 pigtail set is voorzien van 12 pigtails van 2 meter lang. Elke pigtail is uitgevoerd met een paars gekleurde kabelmantel en voorzien van een afgemonteerde ST-connector met een ferrule diameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 49,95 € 60,44
  3. OM4 glasvezel pigtail paars LC - 12 stuks

    OM4 glasvezel pigtail paars LC - 12 stuks

    Art.nr. (SKU): GV-53292

    Deze 50/125 OM4 pigtail set is voorzien van 12 pigtails van 2 meter lang en voorzien van een paars uitgevoerde kabelmantel. Iedere pigtail is uitgevoerd met een afgemonteerde LC-connector met een ferrule diameter van 1,25 millimeter.

    Meer informatie
    € 49,95 € 60,44
  4. OM3 glasvezel pigtail turquoise LC - 12 stuks

    OM3 glasvezel pigtail turquoise LC - 12 stuks

    Art.nr. (SKU): GV-52292

    Deze 50/125 OM3 pigtail set is voorzien van 12 pigtails van 2 meter lang. De kabelmantel van de pigtials zijn uitgevoerd in turquoise. Iedere pigtail is voorzien van een afgemonteerde LC-connector met een ferrule diameter van 1,25 millimeter.

    Meer informatie
    € 37,95 € 45,92
  5. OM4 glasvezel pigtail gekleurde set SC - 12 stuks

    OM4 glasvezel pigtail gekleurde set SC - 12 stuks

    Art.nr. (SKU): GV-53221

    Deze 50/125 OM4 pigtail set is voorzien van 12 pigtails van 2 meter lang. Elke pigtail is uitgevoerd in een andere kleur en voorzien van een afgemonteerde SC-connector met een ferrule diameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 38,99 € 47,18
  6. OM3 glasvezel pigtail gekleurde set SC - 12 stuks

    OM3 glasvezel pigtail gekleurde set SC - 12 stuks

    Art.nr. (SKU): GV-52221

    Deze 50/125 OM3 pigtail set is voorzien van 12 pigtails van 2 meter lang. Elke pigtail is uitgevoerd in een andere kleur en voorzien van een afgemonteerde SC-connector met een ferrule diameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 33,99 € 41,13
  7. OM4 glasvezel pigtail paars SC - 12 stuks

    OM4 glasvezel pigtail paars SC - 12 stuks

    Art.nr. (SKU): GV-53322

    Deze 50/125 OM4 pigtail set is voorzien van 12 pigtails van 2 meter lang. De kabelmantel van de pigtials zijn paars uitgevoerd. Iedere pigtail is voorzien van een afgemonteerde SC-connector met een ferrule diameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 49,95 € 60,44
  8. OM3 glasvezel pigtail turquoise SC - 12 stuks

    OM3 glasvezel pigtail turquoise SC - 12 stuks

    Art.nr. (SKU): GV-52322

    Deze 50/125 OM3 pigtail set is voorzien van 12 pigtails van 2 meter lang. De kabelmantel van de pigtials zijn turquoise uitgevoerd. Iedere pigtail is uitgevoerd met een afgemonteerde SC-connector met een ferrule diameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 37,95 € 45,92
  9. OM4 glasvezel pigtail gekleurde set ST - 12 stuks

    OM4 glasvezel pigtail gekleurde set ST - 12 stuks

    Art.nr. (SKU): GV-53351

    Deze 50/125 OM4 pigtail set is voorzien van 12 pigtails van 2 meter lang. Elke pigtail is uitgevoerd in een andere kleur en voorzien van een afgemonteerde ST-connector met een ferrule diameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 38,99 € 47,18
  10. OM3 glasvezel pigtail gekleurde set ST - 12 stuks

    OM3 glasvezel pigtail gekleurde set ST - 12 stuks

    Art.nr. (SKU): GV-52351

    Deze 50/125 OM3 pigtail set is voorzien van 12 pigtails van 2 meter lang. Elke pigtail is uitgevoerd in een andere kleur en voorzien van een afgemonteerde ST-connector met een ferrule diameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 33,99 € 41,13
  11. OM3 glasvezel pigtail turquoise ST - 12 stuks

    OM3 glasvezel pigtail turquoise ST - 12 stuks

    Art.nr. (SKU): GV-52352

    Deze 50/125 OM3 pigtail set is voorzien van 12 pigtails van 2 meter lang. De kabelmantel van de pigtials zijn turquoise uitgevoerd. Iedere pigtail is uitgevoerd met een afgemonteerde ST-connector met een ferrule diameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 37,95 € 45,92
per pagina

Multimode pigtails kopen?

Met een multimode pigtail voorzie je een multimode glasvezelkabel altijd van de juiste aansluiting. Een pigtail is verkrijgbaar met diverse connectoren. Een pigtail is door middel van fusielassen te bevestigen aan de uiteindelijke glasvezel kabel.