OM3 glasvezelbekabeling

  1. Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 0,5 m

    Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 0,5 m

    Art.nr. (SKU): GV-202005

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) van 0,5 meter lang is aan het ene uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex SC-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector heeft een ferrule diameter van 1,25 millimeter, de SC-connector van 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 7,99 € 9,67
  2. Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 0,5 m

    Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 0,5 m

    Art.nr. (SKU): GV-203005

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) van 0,5 meter lang is aan het ene uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector heeft een ferrule diameter van 1,25 millimeter, de ST-connector van 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 7,99 € 9,67
  3. Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 0.5 m

    Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 0.5 m

    Art.nr. (SKU): GV-205005

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) van 0,5 meter lang is aan het ene uiteinde uitgerust met een duplex SC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector. Beide connectoren hebben een ferrule diameter van 2,5 millimeter en de kabel wordt geleverd inclusief beschermende stofkapjes. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 7,99 € 9,67
  4. Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 1 m

    Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 1 m

    Art.nr. (SKU): GV-20201

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) van 1 meter lang is aan het ene uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex SC-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector heeft een ferrule diameter van 1,25 millimeter, de SC-connector van 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 8,49 € 10,27
  5. Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 1 m

    Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 1 m

    Art.nr. (SKU): GV-20301

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) van 1 meter lang is aan het ene uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector heeft een ferrule diameter van 1,25 millimeter, de SC-connector van 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 8,49 € 10,27
  6. Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 1 m

    Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 1 m

    Art.nr. (SKU): GV-205001

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) van 1 meter lang is aan het ene uiteinde uitgerust met een duplex SC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. Beide type connectoren hebben een ferrule diameter van 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 8,49 € 10,27
  7. Glasvezelkabel LC-SC OM3 1,50m

    Glasvezelkabel LC-SC OM3 1,50m

    Art.nr. (SKU): GV-202015

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) van 1,5 meter lang is aan het ene uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex SC-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector heeft een ferrule diameter van 1,25 millimeter, de SC-connector van 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 8,99 € 10,88
  8. Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 2 m

    Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 2 m

    Art.nr. (SKU): GV-20202

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) van 2 meter lang is aan het ene uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex SC-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector en SC-connector hebben een ferrule diameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 9,49 € 11,48
  9. /

    Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 2 m

    Art.nr. (SKU): GV-20302

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) van 2 meter lang is aan het ene uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector en ST-connector hebben een ferrule diameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 9,49 € 11,48
  10. Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 2 m

    Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 2 m

    Art.nr. (SKU): GV-20502

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) van 2 meter lang is aan het ene uiteinde uitgerust met een duplex SC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. Zowel de SC-connector als ST-connector hebben een ferrule diameter van 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 9,49 € 11,48
  11. Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 3 m

    Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 3 m

    Art.nr. (SKU): GV-20203

    Deze 3 meter lange duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex SC-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector en SC-connector hebben een ferrule diameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 10,49 € 12,69
  12. Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 3 m

    Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 3 m

    Art.nr. (SKU): GV-20303

    Deze 3 meter lange duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector en ST-connector hebben een ferrule diameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 10,49 € 12,69
  13. Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 3 m

    Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 3 m

    Art.nr. (SKU): GV-205003

    Deze 3 meter lange duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex SC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. Zowel de SC-connector als ST-connector hebben een ferrule diameter van 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 10,49 € 12,69
  14. Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 5 m

    Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 5 m

    Art.nr. (SKU): GV-20205

    Deze 5 meter lange duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex SC-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector en SC-connector hebben een ferrule diameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 11,49 € 13,90
  15. /

    Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 5 m

    Art.nr. (SKU): GV-20305

    Deze 5 meter lange duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector en ST-connector hebben een ferrule diameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 11,49 € 13,90
  16. Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 5 m

    Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 5 m

    Art.nr. (SKU): GV-20505

    Deze 5 meter lange duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex SC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De SC-connector en ST-connector hebben beide een ferrule diameter van 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 11,49 € 13,90
  17. Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 7,5 m

    Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 7,5 m

    Art.nr. (SKU): GV-202075

    Deze 7,5 meter lange duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex SC-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector en SC-connector hebben een ferrule diameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 13,49 € 16,32
  18. Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 7,5 m

    Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 7,5 m

    Art.nr. (SKU): GV-203075

    Deze 7,5 meter lange duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector en ST-connector hebben een ferrule diameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 13,49 € 16,32
  19. Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 7,5 m

    Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 7,5 m

    Art.nr. (SKU): GV-205075

    Deze 7,5 meter lange duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex SC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector en ST-connector hebben een ferrule diameter van 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 13,49 € 16,32
  20. /

    Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 10 m

    Art.nr. (SKU): GV-20210

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) met een lengte van 10 meter is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex SC-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector en SC-connector hebben een ferrule diameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 16,49 € 19,95
  21. Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 10 m

    Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 10 m

    Art.nr. (SKU): GV-20310

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) met een lengte van 10 meter is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector en ST-connector hebben een ferrule diameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 16,49 € 19,95
  22. Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 10 m

    Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 10 m

    Art.nr. (SKU): GV-20510

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) met een lengte van 10 meter is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex SC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. Zowel de LC-connector als ST-connector hebben een ferrule diameter van 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 16,49 € 19,95
  23. Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 15 m

    Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 15 m

    Art.nr. (SKU): GV-20215

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) met een lengte van 15 meter is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex SC-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector en SC-connector hebben een ferrule diameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 20,49 € 24,79
  24. Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 15 m

    Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 15 m

    Art.nr. (SKU): GV-20315

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) met een lengte van 15 meter is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector en ST-connector hebben een ferrule diameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 20,49 € 24,79
  25. Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 15 m

    Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 15 m

    Art.nr. (SKU): GV-20515

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) met een lengte van 15 meter is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex SC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. Zowel de LC-connector als ST-connector hebben een ferrule diameter van 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 20,49 € 24,79
  26. Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 20 m

    Glasvezel kabel LC-SC OM3 (laser optimized) 20 m

    Art.nr. (SKU): GV-20220

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) van 20 meter lang is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex SC-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector en SC-connector hebben een ferrule diameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 25,49 € 30,84
  27. Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 20 m

    Glasvezel kabel LC-ST OM3 (laser optimized) 20 m

    Art.nr. (SKU): GV-20320

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) van 20 meter lang is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex LC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. De LC-connector en ST-connector hebben een ferrule diameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 25,49 € 30,84
  28. Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 20 m

    Glasvezel kabel SC-ST OM3 (laser optimized) 20 m

    Art.nr. (SKU): GV-20520

    Deze duplex OM3 glasvezelkabel (50/125μ) van 20 meter lang is aan het één uiteinde uitgerust met een duplex SC-connector en aan het andere uiteinde met een duplex ST-connector, inclusief beschermende stofkapjes. Zowel de LC-connector als ST-connector hebben een ferrule diameter van 2,5 millimeter. De kabelmantel heeft een turquoise kleur, is halogeenvrij en heeft een vlamvertragende eigenschap.

    Meer informatie
    € 25,49 € 30,84

59 producten

per pagina
Van hoog naar laag sorteren

Glasvezel OM3 patchkabel kopen?

Glasvezel OM3 is een verbeterde versie van OM2, waarbij er gebruik is gemaakt van een helderer type glas voor de glasvezel. Dit heeft ervoor gezorgd dat de lichtsignalen die door de kern van de glasvezel worden gestuurd minder weerstand ondervinden. Dit resulteert in hogere snelheden die gehaald kunnen worden over een langere afstand.

OM3 glasvezel is ontworpen voor gebruik in utiliteitsbouw, industrie en datacenters en is staat om een snelheid te halen van maximaal 100 GB/s over een maximale afstand van ruim 70 meter.