Inklappen
 

Vóór 16:00 uur besteld? Dezelfde dag verzonden!

Onze ruime voorraad maakt het mogelijk de bestellingen snel te verzenden. Is een product niet op voorraad? Wij bieden u een passende oplossing waardoor uw bestelling op tijd geleverd wordt.

 

Alles uit eigen voorraad leverbaar vanuit ons 5000m2 magazijn

In Nederland zijn wij gevestigd in een ruim pand met twee kantoorlagen en een magazijn van ruim 5000m2. Mede hierdoor kunnen we een minimale voorraad van 1000 racks garanderen!

 

Professioneel Advies

Wij zijn op werkdagen telefonisch en via de chat bereikbaar van 8:00 tot 17:00 uur om al uw vragen te beantwoorden en u van het juiste advies te voorzien. Tevens zijn wij bereikbaar per e-mail.

 

Whitelabel verzenden

Het is mogelijk om een specifieke pakbon mee te sturen met uw zending. Het enige wat u hoeft te doen is uw logo naar ons te e-mailen en wij zorgen ervoor dat uw zendingen voortaan verzonden worden voorzien van transparante tape en een pakbon met uw logo.

Voordelen inklappen
  • ✔ Vóór 16:00 uur besteld? Dezelfde dag verzonden!
  • Uit voorraad leverbaar vanuit ons 5000m2 magazijn
  • ✔ Professioneel Advies
  • Whitelabel verzenden

Singlemode pigtails

  1. OS2 glasvezel pigtail gekleurde set LC - 12 stuks

    OS2 glasvezel pigtail gekleurde set LC - 12 stuks

    Art.nr. (SKU): GV-54301

    Deze 9/125 OS2 simplex pigtail set is voorzien van 12 pigtails van 2 meter lang, allen uitgevoerd in verschillende kleuren. De pigtails zijn voorzien van een afgemonteerde LC connector met een ferrule diameter van 1,25 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 41,99 € 50,81
  2. OS2 glasvezel pigtail geel SC/APC - 12 stuks

    OS2 glasvezel pigtail geel SC/APC - 12 stuks

    Art.nr. (SKU): GV-54332

    Deze 9/125 OS2 simplex pigtail set is voorzien van 12 pigtails van 2 meter lang, allen uitgevoerd in de kleur geel. De pigtails zijn voorzien van een afgemonteerde SC/APC connector met een ferrule diameter van 2,5 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 42,50 € 51,43
  3. OS2 glasvezel pigtail geel LC/APC - 12 stuks

    OS2 glasvezel pigtail geel LC/APC - 12 stuks

    Art.nr. (SKU): GV-54302

    Deze 9/125 OS2 simplex pigtail set is voorzien van 12 pigtails van 2 meter lang, allen uitgevoerd in de kleur geel. De pigtails zijn voorzien van een afgemonteerde LC/APC-connector met een ferrule diameter van 1,25 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 42,50 € 51,43
  4. OS2 glasvezel pigtail gekleurde set SC/PC - 12 stuks

    OS2 glasvezel pigtail gekleurde set SC/PC - 12 stuks

    Art.nr. (SKU): GV-54331

    Deze 9/125 OS2 simplex pigtail set is voorzien van 12 pigtails van 2 meter lang, allen uitgevoerd in een andere kleur. De pigtails zijn voorzien van een afgemonteerde SC/APC-connector met een ferrule diameter van 2,5 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 41,99 € 50,81
per pagina

Single-mode pigtails kopen?

Met een single-mode pigtail voorzie je een single-mode glasvezelkabel altijd van de juiste aansluiting. Een pigtail is verkrijgbaar met diverse connectoren, ook met APC voor de beste overdrachtskwaliteit. Een pigtail is door middel van fusielassen te bevestigen aan de uiteindelijke glasvezel kabel.