Inklappen
 

Vóór 16:00 uur besteld?
Dezelfde dag verzonden!

Door onze ruime voorraad verzenden we snel alle bestellingen. Is een product niet op voorraad? Dan zoeken wij altijd naar een passende oplossing, waardoor je alsnog de bestelling op tijd ontvangt. 

 

Alles uit eigen voorraad leverbaar
vanuit ons 5000m2 magazijn

In Almelo (Nederland) vind je ons kantoor en 5000m2 magazijn. We importeren en distributeren alles vanaf één locatie. In het magazijn slaan we grote voorraden op waardoor we snel bestellingen verzenden. 

 

Professioneel advies

Ons team helpt graag met het vinden van de juiste producten of het geven van advies. Je kunt ons bereiken op werkdagen tussen 8:00 en 17:00 uur, per telefoon (074 - 852 6448), e-mail ([email protected]) en live chat.

 

Voor particulier en zakelijk
Whitelabel pakbon op zendingen

We leveren aan particulieren en zakelijke klanten. Jouw zakelijke zending kan worden voorzien van transparante tape en een pakbon met eigen logo en bedrijfsgegevens. Neem contact met ons op voor ons partnerprogramma, per telefoon (074 - 852 6448) of e-mail ([email protected]).

Voordelen inklappen
  • ✔ Vóór 16:00 uur besteld? Dezelfde dag verzonden!
  • Uit voorraad leverbaar vanuit ons 5000m2 magazijn
  • ✔ Professioneel Advies
  • Whitelabel verzenden

SFP (mini-GBIC) modules

  1. SFP (mini-GBIC) LC module singlemode TX1310/RX1490nm 10km
    SFP (mini-GBIC) LC module singlemode TX1310/RX1490nm 10km
    Art.nr. (SKU): GV-1312293-10

    Deze SFP (mini-GBIC) module is voorzien van een 9/125 singlemode LC poort en werkt op 1310nm voor zenden (TX) en 1490nm voor ontvangen (RX) van data over een afstand van 10km. U kunt de glasvezel SFP in een daarvoor geschikte switch plaatsen en op deze manier bijvoorbeeld twee switches middels singlemode glasvezelbekabeling met LC-connector aan elkaar koppelen.

    Meer informatie
    € 64,95 € 78,59
  2. SFP Plus 10 gigabit (mini-GBIC) LC module singlemode duplex 1310nm 10km
    SFP Plus 10 gigabit (mini-GBIC) LC module singlemode duplex 1310nm 10km
    Art.nr. (SKU): GV-1312298-10

    Deze SFP Plus 10 Gigabit (mini-GBIC) module is voorzien van een 9/125 duplex singlemode LC poort en werkt op 1310nm voor zowel zenden als ontvangen van data over een afstand van 10km. U kunt de glasvezel SFP in een daarvoor geschikte switch plaatsen en op deze manier bijvoorbeeld twee switches middels duplex singlemode glasvezelbekabeling met LC-connector (duplex) aan elkaar koppelen.

    Meer informatie
    € 209,95 € 254,04
  3. SFP Plus 10 gigabit (mini-GBIC) LC module singlemode simplex TX: 1270nm RX: 1330nm 10km
    SFP Plus 10 gigabit (mini-GBIC) LC module singlemode simplex TX: 1270nm RX: 1330nm 10km
    Art.nr. (SKU): GV-1312299-10

    Deze SFP Plus 10 Gigabit (mini-GBIC) module is voorzien van een 9/125 singlemode LC poort. De simplex glasvezel SFP ondersteunt bidirectioneel transporteren van data en werkt op 1270nm voor zenden (TX) en 1330nm voor ontvangen (RX) over een afstand van 10 kilometer. De glasvezel SFP module kan in een daarvoor geschikte switch worden geplaatst. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld twee switches middels een singlemode simplex glasvezelkabel met LC-connector aan elkaar gekoppeld worden.

    Meer informatie
    € 535,95 € 648,50
  4. SFP Plus 10 gigabit  (mini-GBIC) LC module singlemode simplex TX: 1330nm RX: 1270nm 10km
    SFP Plus 10 gigabit (mini-GBIC) LC module singlemode simplex TX: 1330nm RX: 1270nm 10km
    Art.nr. (SKU): GV-1312300-10

    Deze SFP Plus 10 Gigabit (mini-GBIC) module is voorzien van een 9/125 singlemode LC poort. De simplex glasvezel SFP ondersteunt bidirectioneel transporteren van data en werkt op 1330nm voor zenden (TX) en 1270nm voor ontvangen (RX) over een afstand van 10 kilometer. De glasvezel SFP module kan in een daarvoor geschikte switch worden geplaatst. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld twee switches middels een singlemode simplex glasvezelkabel met LC-connector aan elkaar gekoppeld worden.

    Meer informatie
    € 535,95 € 648,50
  5. SFP (mini-GBIC) LC module singelmode duplex 1310nm 10Km
    SFP (mini-GBIC) LC module singelmode duplex 1310nm 10Km
    Art.nr. (SKU): GV-1312201-10

    Deze SFP (mini-GBIC) module is voorzien van een 9/125 duplex singlemode LC poort en werkt op 1310nm voor zowel zenden als ontvangen van data over een afstand van 10km. U kunt de glasvezel SFP in een daarvoor geschikte switch plaatsen en op deze manier bijvoorbeeld twee switches middels duplex singlemode glasvezelbekabeling met LC-connector (duplex) aan elkaar koppelen.

    Meer informatie
    € 49,95 € 60,44
  6. SFP (mini-GBIC) LC module singelmode duplex 1310nm 20Km
    SFP (mini-GBIC) LC module singelmode duplex 1310nm 20Km
    Art.nr. (SKU): GV-1312202-20

    Deze SFP (mini-GBIC) module is voorzien van een 9/125 duplex singlemode LC poort en werkt op 1310nm voor zowel zenden als ontvangen van data over een afstand van 20km. U kunt de glasvezel SFP in een daarvoor geschikte switch plaatsen en op deze manier bijvoorbeeld twee switches middels duplex singlemode glasvezelbekabeling met LC-connector (duplex) aan elkaar koppelen.

    Meer informatie
    € 59,95 € 72,54
  7. SFP (mini-GBIC) LC module singelmode duplex 1310nm 40Km
    SFP (mini-GBIC) LC module singelmode duplex 1310nm 40Km
    Art.nr. (SKU): GV-1312203-40

    Deze SFP (mini-GBIC) module is voorzien van een 9/125 duplex singlemode LC poort en werkt op 1310nm voor zowel zenden als ontvangen van data over een afstand van 40km. U kunt de glasvezel SFP in een daarvoor geschikte switch plaatsen en op deze manier bijvoorbeeld twee switches middels singlemode glasvezelbekabeling met LC-connector (duplex) aan elkaar koppelen.

    Meer informatie
    € 125,95 € 152,40
  8. SFP Plus 10 gigabit  (mini-GBIC) LC module singlemode simplex TX: 1330nm RX: 1270nm 20km
    SFP Plus 10 gigabit (mini-GBIC) LC module singlemode simplex TX: 1330nm RX: 1270nm 20km
    Art.nr. (SKU): GV-1312302-20

    Deze SFP Plus 10 Gigabit (mini-GBIC) module is voorzien van een 9/125 singlemode LC poort. De simplex glasvezel SFP ondersteunt bidirectioneel transporteren van data en werkt op 1330nm voor zenden (TX) en 1270nm voor ontvangen (RX) over een afstand van 20km. De glasvezel SFP module kan in een daarvoor geschikte switch worden geplaatst. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld twee switches middels een singlemode simplex glasvezelkabel met LC-connector aan elkaar gekoppeld worden.

    Meer informatie
    € 579,95 € 701,74
  9. SFP Plus 10 gigabit  (mini-GBIC) LC module singlemode simplex TX: 1270nm RX: 1330nm 20km
    SFP Plus 10 gigabit (mini-GBIC) LC module singlemode simplex TX: 1270nm RX: 1330nm 20km
    Art.nr. (SKU): GV-1312301-20

    Deze SFP Plus 10 Gigabit (mini-GBIC) module is voorzien van een 9/125 singlemode LC poort. De simplex glasvezel SFP ondersteunt bidirectioneel transporteren van data en werkt op 1270nm voor zenden (TX) en 1330nm voor ontvangen (RX) over een afstand van 20km. De glasvezel SFP module kan in een daarvoor geschikte switch worden geplaatst. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld twee switches middels een singlemode simplex glasvezelkabel met LC-connector aan elkaar gekoppeld worden.

    Meer informatie
    € 579,95 € 701,74
  10. SFP Plus 10 gigabit  (mini-GBIC) LC module singlemode simplex TX: 1270nm RX: 1330nm 40km
    SFP Plus 10 gigabit (mini-GBIC) LC module singlemode simplex TX: 1270nm RX: 1330nm 40km
    Art.nr. (SKU): GV-1312303-40

    Deze SFP Plus 10 Gigabit (mini-GBIC) module is voorzien van een 9/125 singlemode LC poort. De simplex glasvezel SFP ondersteunt bidirectioneel transporteren van data en werkt op 1270nm voor zenden (TX) en 1330nm voor ontvangen (RX) over een afstand van 40km. De glasvezel SFP module kan in een daarvoor geschikte switch worden geplaatst. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld twee switches middels een singlemode simplex glasvezelkabel met LC-connector aan elkaar gekoppeld worden.

    Meer informatie
    € 1.225,36 € 1.482,69
  11. SFP Plus 10 gigabit  (mini-GBIC) LC module singlemode simplex TX: 1330nm RX: 1270nm 40km
    SFP Plus 10 gigabit (mini-GBIC) LC module singlemode simplex TX: 1330nm RX: 1270nm 40km
    Art.nr. (SKU): GV-1312304-40

    Deze SFP Plus 10 Gigabit (mini-GBIC) module is voorzien van een 9/125 simplex singlemode LC poort. De glasvezel SFP ondersteunt bidirectioneel transporteren van data en werkt op 1330nm voor zenden (TX) en 1270nm voor ontvangen (RX) over een afstand van 40km. De glasvezel SFP module kan in een daarvoor geschikte switch worden geplaatst. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld twee switches middels een singlemode simplex glasvezelkabel met LC-connector aan elkaar gekoppeld worden.

    Meer informatie
    € 1.225,36 € 1.482,69
  12. SFP (mini-GBIC) LC module singlemode TX1490/RX1310nm 10Km
    SFP (mini-GBIC) LC module singlemode TX1490/RX1310nm 10Km
    Art.nr. (SKU): GV-1312295-10

    Deze SFP (mini-GBIC) module is voorzien van een simplex 9/125 singlemode LC poort. De glasvezel SFP ondersteunt bidirectioneel transporteren van data en werkt op 1490nm voor zenden (TX) en 1330nm voor ontvangen (RX) over een afstand van 10km. De glasvezel SFP module kan in een daarvoor geschikte switch worden geplaatst. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld twee switches middels een singlemode simplex glasvezelkabel met LC-connector aan elkaar gekoppeld worden.

    Meer informatie
    € 64,95 € 78,59
  13. SFP (mini-GBIC) LC module singlemode TX1310/RX1490nm 20Km
    SFP (mini-GBIC) LC module singlemode TX1310/RX1490nm 20Km
    Art.nr. (SKU): GV-1312293-20

    Deze SFP (mini-GBIC) module is voorzien van een simplex 9/125 singlemode LC poort. De glasvezel SFP ondersteunt bidirectioneel transporteren van data en werkt op 1310nm voor zenden (TX) en 1490nm voor ontvangen (RX) over een afstand van 20km. De glasvezel SFP module kan in een daarvoor geschikte switch worden geplaatst. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld twee switches middels een singlemode simplex glasvezelkabel met LC-connector aan elkaar gekoppeld worden.

    Meer informatie
    € 89,95 € 108,84
  14. SFP (mini-GBIC) LC module singlemode TX1490/RX1310nm 20Km
    SFP (mini-GBIC) LC module singlemode TX1490/RX1310nm 20Km
    Art.nr. (SKU): GV-1312295-20

    Deze SFP (mini-GBIC) module is voorzien van een simplex 9/125 singlemode LC poort. De glasvezel SFP ondersteunt bidirectioneel transporteren van data en werkt op 1490nm voor zenden (TX) en 1330nm voor ontvangen (RX) over een afstand van 20km. De glasvezel SFP module kan in een daarvoor geschikte switch worden geplaatst. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld twee switches middels een singlemode simplex glasvezelkabel met LC-connector aan elkaar gekoppeld worden.

    Meer informatie
    € 89,95 € 108,84
  15. SFP (mini-GBIC) LC module singlemode TX1310/RX1490nm 40Km
    SFP (mini-GBIC) LC module singlemode TX1310/RX1490nm 40Km
    Art.nr. (SKU): GV-1312293-40

    Deze SFP (mini-GBIC) module is voorzien van een simplex 9/125 singlemode LC poort. De glasvezel SFP ondersteunt bidirectioneel transporteren van data en werkt op 1310nm voor zenden (TX) en 1490nm voor ontvangen (RX) over een afstand van 40km. De glasvezel SFP module kan in een daarvoor geschikte switch worden geplaatst. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld twee switches middels een singlemode simplex glasvezelkabel met LC-connector aan elkaar gekoppeld worden.

    Meer informatie
    € 109,95 € 133,04
  16. SFP (mini-GBIC) LC module singlemode TX1490/RX1310nm 40Km
    SFP (mini-GBIC) LC module singlemode TX1490/RX1310nm 40Km
    Art.nr. (SKU): GV-1312295-40

    Deze SFP (mini-GBIC) module is voorzien van een simplex 9/125 singlemode LC poort. De glasvezel SFP ondersteunt bidirectioneel transporteren van data en werkt op 1490nm voor zenden (TX) en 1310nm voor ontvangen (RX) over een afstand van 40km. De glasvezel SFP module kan in een daarvoor geschikte switch worden geplaatst. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld twee switches middels een singlemode simplex glasvezelkabel met LC-connector aan elkaar gekoppeld worden.

    Meer informatie
    € 109,95 € 133,04
  17. SFP (mini-GBIC) LC module singlemode 1310/1550nm 10Km
    SFP (mini-GBIC) LC module singlemode 1310/1550nm 10Km
    Art.nr. (SKU): GV-1312294-10

    Deze SFP (mini-GBIC) module is voorzien van een simplex 9/125 singlemode LC poort. De glasvezel SFP ondersteunt bidirectioneel transporteren van data en werkt op 1310nm voor zenden (TX) en 1550nm voor ontvangen (RX) over een afstand van 10km. De glasvezel SFP module kan in een daarvoor geschikte switch worden geplaatst. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld twee switches middels een singlemode simplex glasvezelkabel met LC-connector aan elkaar gekoppeld worden.

    Meer informatie
    € 64,95 € 78,59
  18. SFP (mini-GBIC) LC module singlemode 1550/1310nm 10Km
    SFP (mini-GBIC) LC module singlemode 1550/1310nm 10Km
    Art.nr. (SKU): GV-1312296-10

    Deze SFP (mini-GBIC) module is voorzien van een simplex 9/125 singlemode LC poort. De glasvezel SFP ondersteunt bidirectioneel transporteren van data en werkt op 1550nm voor zenden (TX) en 1310nm voor ontvangen (RX) over een afstand van 10km. De glasvezel SFP module kan in een daarvoor geschikte switch worden geplaatst. Op deze manier kunnen bijvoorbeeld twee switches middels een singlemode simplex glasvezelkabel met LC-connector aan elkaar gekoppeld worden.

    Meer informatie
    € 64,95 € 78,59
  19. SFP Plus 10 gigabit (mini-GBIC) LC module multimode duplex 850nm 300m
    SFP Plus 10 gigabit (mini-GBIC) LC module multimode duplex 850nm 300m
    Art.nr. (SKU): GV-131129-03

    Deze SFP Plus 10 Gigabit (mini-GBIC) module is voorzien van een 50/125 duplex multimode LC poort en werkt op 850nm voor zowel zenden als ontvangen van data over een afstand van 300 meter. U kunt de glasvezel SFP in een daarvoor geschikte switch plaatsen en op deze manier bijvoorbeeld twee switches middels multimode glasvezelbekabeling met LC-connector (duplex) aan elkaar koppelen.

    Meer informatie
    € 115,95 € 140,30
  20. SFP (mini-GBIC) LC module multimode duplex 850nm 550m
    SFP (mini-GBIC) LC module multimode duplex 850nm 550m
    Art.nr. (SKU): GV-1311291-05

    Deze SFP (mini-GBIC) module is voorzien van een 50/125 duplex multimode LC poort en werkt op 850nm voor zowel zenden als ontvangen van data over een afstand van 550 meter. U kunt de glasvezel SFP in een daarvoor geschikte switch plaatsen en op deze manier bijvoorbeeld twee switches middels multimode glasvezelbekabeling met LC-connector (duplex) aan elkaar koppelen.

    Meer informatie
    € 45,95 € 55,60
  21. SFP (mini-GBIC) LC module multimode duplex 1310nm 2Km
    SFP (mini-GBIC) LC module multimode duplex 1310nm 2Km
    Art.nr. (SKU): GV-1311292-2

    Deze SFP (mini-GBIC) module is voorzien van een 50/125 duplex multimode LC poort en werkt op 1310nm voor zowel zenden als ontvangen van data over een afstand van 2 kilometer. U kunt de glasvezel SFP in een daarvoor geschikte switch plaatsen en op deze manier bijvoorbeeld twee switches middels multimode glasvezelbekabeling met LC-connector (duplex) aan elkaar koppelen.

    Meer informatie
    € 39,99 € 48,39
per pagina

Glasvezel SFP (mini-GBIC) kopen?

Een Small Form-factor Pluggable is een compacte transceiver die zowel voor tele- als datacommunicatie wordt toegepast. Een SFP (mini-GBIC) ondersteund meestal een glasvezel aansluiting en zet deze binnen de switch om in een kopernetwerk.