Inklappen
 

Vóór 16:00 uur besteld? Dezelfde dag verzonden!

Onze ruime voorraad maakt het mogelijk de bestellingen snel te verzenden. Is een product niet op voorraad? Wij bieden u een passende oplossing waardoor uw bestelling op tijd geleverd wordt.

 

Alles uit eigen voorraad leverbaar vanuit ons 5000m2 magazijn

In Nederland zijn wij gevestigd in een ruim pand met twee kantoorlagen en een magazijn van ruim 5000m2. Mede hierdoor kunnen we een minimale voorraad van 1000 racks garanderen!

 

Professioneel Advies

Wij zijn op werkdagen telefonisch en via de chat bereikbaar van 8:00 tot 17:00 uur om al uw vragen te beantwoorden en u van het juiste advies te voorzien. Tevens zijn wij bereikbaar per e-mail.

 

Whitelabel verzenden

Het is mogelijk om een specifieke pakbon mee te sturen met uw zending. Het enige wat u hoeft te doen is uw logo naar ons te e-mailen en wij zorgen ervoor dat uw zendingen voortaan verzonden worden voorzien van transparante tape en een pakbon met uw logo.

Voordelen inklappen
  • ✔ Vóór 16:00 uur besteld? Dezelfde dag verzonden!
  • Uit voorraad leverbaar vanuit ons 5000m2 magazijn
  • ✔ Professioneel Advies
  • Whitelabel verzenden

Converters

  1. Glasvezel converter TP-Link MC200CM multimode 850nm SC

    Glasvezel converter TP-Link MC200CM multimode 850nm SC

    Art.nr. (SKU): GV-1211321-05

    De TP-Link MC200CM media converter is ontworpen om 1000BASE-SX glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. De TP-link MC200CM converter is geschikt om te gebruiken voor multimode duplex glasvezelkabels voorzien van een SC-connector. De converter ondersteunt korte golflengte (SX) laser specificatie met een volle vaste zendsnelheid en werkt op 850nm voor zowel zenden als ontvangen van data.

    Meer informatie
    € 54,99 € 66,54
  2. Glasvezel converter TP-Link MC220L t.b.v. SFT modules single-/multimode

    Glasvezel converter TP-Link MC220L t.b.v. SFT modules single-/multimode

    Art.nr. (SKU): GV-1212322-10

    De TP-Link MC220L media converter is ontworpen om 1000BASE-SX/LX/LH glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. De TP-Link MC220L converter is geschikt om te gebruiken voor zowel multimode als singlemode glasvezel middels een SFP-module. De converter werkt op 850nm voor zowel zenden als ontvangen van data bij gebruik van multimode glasvezel en 1310nm voor zowel zenden als ontvangen van data bij gebruik van singlemode glasvezel.

    Meer informatie
    € 29,99 € 36,29
  3. Glasvezel converter TP-Link MC210CS singlemode 1310nm SC 15Km

    Glasvezel converter TP-Link MC210CS singlemode 1310nm SC 15Km

    Art.nr. (SKU): GV-1211322-15

    De TP-Link MC210CS media converter is ontworpen om 1000BASE-LX/LH glasvezel om te zetten naar 1000Base-T koper media of vice versa. De TP-Link MC210CS converter is geschikt om te gebruiken voor multimode duplex glasvezelkabels voorzien van een SC-connector. De converter ondersteunt de lange golflengte (LX) laser specificatie met een volle vaste zendsnelheid en werkt op 1310nm voor zowel zenden als ontvangen van data.

    Meer informatie
    € 59,99 € 72,59

3 producten

per pagina
Van hoog naar laag sorteren

Glasvezel converters

Met een glasvezel converter kunnen glasvezel signalen worden omgezet in koper signalen en vice versa. De converter zorgt er tevens voor dat er geen kwaliteitsverlies optreedt bij het verzenden van signalen over grotere afstanden.