Glasvezel converter TP-Link MC220L t.b.v. SFT modules single-/multimode

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-1212322-10

Productspecificaties:

  • Vezeloptische afstand tot 1100m bij multimode en tot 40Km bij singlemode afhankelijk van SFP
  • Poorten: 1x 1000Mbps SFP en 1x 1000Mbps RJ45 (Auto MDI/MDIX)
  • Golflengte: Afhankelijk van de toegepaste SFP module
  • Netwerk Media 1000BASE-FX: Multimode/Singlemode SFP module
  • Netwerk Media 1000BASE-T: UTP category 5e en 6 (tot 100m)
  • Goed zichtbare leds geven de status aan zodat u de netwerkactiviteit makkelijk kunt monitoren.
  • Externe voeding

LET OP! Werkt enkel met gigabit SFP modules, dus niet "stand alone".

Gerelateerde blogartikelen (3)

Product Specificaties

SKU
GV-1212322-10
Datasnelheid
1 Gbps
Glasvezel soort
Single-/Multimode
Glasvezel aansluiting 1
SFP slot