Inklappen
 

Vóór 16:00 uur besteld? Dezelfde dag verzonden!

Onze ruime voorraad maakt het mogelijk de bestellingen snel te verzenden. Is een product niet op voorraad? Wij bieden u een passende oplossing waardoor uw bestelling op tijd geleverd wordt.

 

Alles uit eigen voorraad leverbaar vanuit ons 5000m2 magazijn

In Nederland zijn wij gevestigd in een ruim pand met twee kantoorlagen en een magazijn van ruim 5000m2. Mede hierdoor kunnen we een minimale voorraad van 1000 racks garanderen!

 

Professioneel Advies

Wij zijn op werkdagen telefonisch en via de chat bereikbaar van 8:00 tot 17:00 uur om al uw vragen te beantwoorden en u van het juiste advies te voorzien. Tevens zijn wij bereikbaar per e-mail.

 

Whitelabel verzenden

Het is mogelijk om een specifieke pakbon mee te sturen met uw zending. Het enige wat u hoeft te doen is uw logo naar ons te e-mailen en wij zorgen ervoor dat uw zendingen voortaan verzonden worden voorzien van transparante tape en een pakbon met uw logo.

Voordelen inklappen
  • ✔ Vóór 16:00 uur besteld? Dezelfde dag verzonden!
  • Uit voorraad leverbaar vanuit ons 5000m2 magazijn
  • ✔ Professioneel Advies
  • Whitelabel verzenden

OS2 glasvezelbekabeling

  1. OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 0,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 0,50m

    Art.nr. (SKU): GV-401005

    Deze OS2 glasvezelkabel is 0,5 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25mm.

    Meer informatie
    € 8,99 € 10,88
  2. OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 0,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 0,50m

    Art.nr. (SKU): GV-402005

    Deze OS2 glasvezelkabel is 0,5 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee SC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 8,99 € 10,88
  3. OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 0,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 0,50m

    Art.nr. (SKU): GV-403005

    Deze OS2 glasvezelkabel van 0,5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee ST-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 8,99 € 10,88
  4. OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 0,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 0,50m

    Art.nr. (SKU): GV-404005

    Deze OS2 glasvezelkabel is 0,5 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde SC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5mm.

    Meer informatie
    € 8,99 € 10,88
  5. OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 0,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 0,50m

    Art.nr. (SKU): GV-405005

    Deze OS2 glasvezelkabel van 0,5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee SC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter en aan de andere zijde twee ST-connectoren met eveneens een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 8,99 € 10,88
  6. OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 0,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 0,50m

    Art.nr. (SKU): GV-406005

    Deze OS2 glasvezelkabel is 0,5 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde ST-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 8,99 € 10,88
  7. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 0,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 0,50m

    Art.nr. (SKU): GV-409005

    Deze OS2 glasvezelkabel is 0,5 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee SC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 9,99 € 12,09
  8. OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 0,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 0,50m

    Art.nr. (SKU): GV-414005

    Deze OS2 glasvezelkabel is 0,5 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde SC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5mm. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 9,99 € 12,09
  9. OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 1m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 1m

    Art.nr. (SKU): GV-40101

    Deze OS2 glasvezelkabel van 1 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25mm.

    Meer informatie
    € 9,99 € 12,09
  10. OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 1m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 1m

    Art.nr. (SKU): GV-40201

    Deze OS2 glasvezelkabel van 1 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee SC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 9,99 € 12,09
  11. OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 1m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 1m

    Art.nr. (SKU): GV-40301

    Deze OS2 glasvezelkabel van 1 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee ST-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 9,99 € 12,09
  12. OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 1m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 1m

    Art.nr. (SKU): GV-40401

    Deze OS2 glasvezelkabel van 1 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde SC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5mm.

    Meer informatie
    € 9,99 € 12,09
  13. OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 1m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 1m

    Art.nr. (SKU): GV-40501

    Deze OS2 glasvezelkabel van 1 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan de ene zijde zijn twee SC-connectoren afgemonteerd en aan de andere zijde twee ST-connectoren. Beide type connectoren hebben een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 9,99 € 12,09
  14. OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 1m

    OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 1m

    Art.nr. (SKU): GV-40601

    Deze OS2 glasvezelkabel is 1 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden van de kabel zijn twee ST-connectoren afgemonteerd met een ferrule diameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 9,99 € 12,09
  15. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 1m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 1m

    Art.nr. (SKU): GV-40801

    Deze OS2 glasvezelkabel is 1 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels, een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde een gewone LC-connector. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 10,99 € 13,30
  16. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 1m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 1m

    Art.nr. (SKU): GV-40701

    Deze OS2 glasvezelkabel heeft een lengte van 1 meter en is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25mm. De APC connectoren voorkomen eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 11,99 € 14,51
  17. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 1m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 1m

    Art.nr. (SKU): GV-40901

    Deze OS2 glasvezelkabel is 1 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan de ene zijde is de kabel voorzien van twee LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde bevinden zich twee SC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 11,99 € 14,51
  18. OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 1m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 1m

    Art.nr. (SKU): GV-41401

    Deze OS2 glasvezelkabel heeft een lengte van 1 meter en is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde SC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter. De APC connectoren voorkomen eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 11,99 € 14,51
  19. OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 1,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 1,50m

    Art.nr. (SKU): GV-401015

    Deze 1,5 meter lange OS2 glasvezelkabel is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25mm.

    Meer informatie
    € 10,49 € 12,69
  20. OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 2m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 2m

    Art.nr. (SKU): GV-40102

    Deze OS2 glasvezelkabel van 2 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de duplex kabel voorzien van twee afgemonteerde LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25mm.

    Meer informatie
    € 10,99 € 13,30
  21. OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 2m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 2m

    Art.nr. (SKU): GV-40202

    Deze OS2 glasvezelkabel van 2 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee SC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 10,99 € 13,30
  22. OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 2m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 2m

    Art.nr. (SKU): GV-40302

    Deze OS2 glasvezelkabel van 2 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee ST-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 10,99 € 13,30
  23. OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 2m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 2m

    Art.nr. (SKU): GV-40402

    Deze OS2 glasvezelkabel van 2 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde SC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 10,99 € 13,30
  24. OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 2m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 2m

    Art.nr. (SKU): GV-40502

    Deze OS2 glasvezelkabel van 2 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan de ene zijde zijn twee SC-connectoren afgemonteerd en aan de andere zijde twee ST-connectoren. Beide type connectoren hebben een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 10,99 € 13,30
  25. OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 2m

    OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 2m

    Art.nr. (SKU): GV-40602

    Deze OS2 glasvezelkabel van 2 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde ST-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 10,99 € 13,30
  26. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 2m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 2m

    Art.nr. (SKU): GV-40802
    Deze OS2 glasvezelkabel is 2 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels, een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde een gewone LC-connector. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Meer informatie
    € 11,99 € 14,51
  27. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 2m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 2m

    Art.nr. (SKU): GV-40702

    Deze OS2 glasvezelkabel heeft een lengte van 2 meter en is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25mm. De APC connectoren voorkomen eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 12,99 € 15,72
  28. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 2m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 2m

    Art.nr. (SKU): GV-40902

    Deze OS2 glasvezelkabel met een lengte van 2 meter is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan de ene zijde is de kabel voorzien van twee LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde bevinden zich twee SC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 12,99 € 15,72
  29. OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 2m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 2m

    Art.nr. (SKU): GV-41402

    Deze OS2 glasvezelkabel met een lengte van 2 meter is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De duplex kabel is aan beide zijden afgemonteerd met twee SC/APC-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter. De APC connectoren voorkomen eventuele storingen die kunnen ontstaan door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 12,99 € 15,72
  30. OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 3m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 3m

    Art.nr. (SKU): GV-40103

    Deze OS2 glasvezelkabel van 3 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de duplex kabel voorzien van twee afgemonteerde LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25mm.

    Meer informatie
    € 11,99 € 14,51
  31. OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 3m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 3m

    Art.nr. (SKU): GV-40203

    Deze OS2 glasvezelkabel van 3 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren en aan de andere zijde twee SC-connectoren. De connectoren hebben een ferrulediameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 11,99 € 14,51
  32. OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 3m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 3m

    Art.nr. (SKU): GV-40303

    Deze OS2 glasvezelkabel van 3 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren en aan de andere zijde twee ST-connectoren. De connectoren hebben een ferrulediameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 11,99 € 14,51
  33. OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 3m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 3m

    Art.nr. (SKU): GV-40403

    Deze OS2 glasvezelkabel van 3 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de duplex kabel voorzien van twee afgemonteerde SC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 11,99 € 14,51
  34. OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 3m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 3m

    Art.nr. (SKU): GV-40503

    Deze OS2 glasvezelkabel van 3 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee SC-connectoren en aan de andere zijde twee ST-connectoren. De connectoren hebben een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 11,99 € 14,51
  35. OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 3m

    OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 3m

    Art.nr. (SKU): GV-40603

    Deze OS2 glasvezelkabel van 3 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de duplex kabel voorzien van twee afgemonteerde ST-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 11,99 € 14,51
  36. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 3m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 3m

    Art.nr. (SKU): GV-40803

    Deze OS2 glasvezelkabel is 3 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee gewone LC-connectoren. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 12,99 € 15,72
  37. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 3m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 3m

    Art.nr. (SKU): GV-40703

    Deze OS2 glasvezelkabel heeft een lengte van 3 meter en is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25mm. De APC connectoren voorkomen eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 13,99 € 16,93
  38. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 3m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 3m

    Art.nr. (SKU): GV-40903

    Deze OS2 glasvezelkabel met een lengte van 3 meter is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan de ene zijde is de kabel voorzien van twee LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde bevinden zich twee SC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 13,99 € 16,93
  39. OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 3m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 3m

    Art.nr. (SKU): GV-41403

    Deze OS2 glasvezelkabel van 3 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De duplex kabel is aan beide zijden afgemonteerd met twee SC/APC-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter. De APC connectoren voorkomen eventuele storingen die kunnen ontstaan door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 13,99 € 16,93
  40. OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 5m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 5m

    Art.nr. (SKU): GV-40105

    Deze OS2 glasvezelkabel van 5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de duplex kabel voorzien van twee afgemonteerde LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter.

    Meer informatie
    € 12,99 € 15,72
  41. OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 5m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 5m

    Art.nr. (SKU): GV-40205

    Deze OS2 glasvezelkabel van 5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren en aan de andere zijde twee SC-connectoren. De connectoren hebben een ferrulediameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 12,99 € 15,72
  42. OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 5m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 5m

    Art.nr. (SKU): GV-40305

    Deze OS2 glasvezelkabel van 5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren en aan de andere zijde twee ST-connectoren. De connectoren hebben een ferrulediameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 12,99 € 15,72
  43. OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 5m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 5m

    Art.nr. (SKU): GV-40405

    Deze OS2 glasvezelkabel van 5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de duplex kabel voorzien van twee afgemonteerde SC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 12,99 € 15,72
  44. OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 5m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 5m

    Art.nr. (SKU): GV-40505

    Deze OS2 glasvezelkabel van 5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee SC-connectoren en aan de andere zijde twee ST-connectoren. De connectoren hebben een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 12,99 € 15,72
  45. OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 5m

    OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 5m

    Art.nr. (SKU): GV-40605

    Deze OS2 glasvezelkabel van 5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de duplex kabel voorzien van twee afgemonteerde ST-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 12,99 € 15,72
  46. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 5m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 5m

    Art.nr. (SKU): GV-40805

    Deze OS2 glasvezelkabel is 5 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee gewone LC-connectoren. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 13,99 € 16,93
  47. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 5m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 5m

    Art.nr. (SKU): GV-40705

    Deze OS2 glasvezelkabel heeft een lengte van 5 meter en is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25mm. De APC connectoren voorkomen eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 14,99 € 18,14
  48. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 5m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 5m

    Art.nr. (SKU): GV-40905

    Deze OS2 glasvezelkabel met een lengte van 5 meter is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan de ene zijde is de kabel voorzien van twee LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde bevinden zich twee SC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 14,99 € 18,14
  49. OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 5m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 5m

    Art.nr. (SKU): GV-41405

    Deze OS2 glasvezelkabel van 5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De duplex kabel is aan beide zijden voorzien van twee SC/APC-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter. De APC connectoren voorkomen eventuele storingen die kunnen ontstaan door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 14,99 € 18,14
  50. OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 7,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 7,50m

    Art.nr. (SKU): GV-401075

    Deze OS2 glasvezelkabel van 7,5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de duplex kabel voorzien van twee afgemonteerde LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter.

    Meer informatie
    € 13,99 € 16,93
  51. OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 7,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 7,50m

    Art.nr. (SKU): GV-402075

    Deze OS2 glasvezelkabel van 7,5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren en aan de andere zijde twee SC-connectoren. De connectoren hebben een ferrulediameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 13,99 € 16,93
  52. OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 7,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 7,50m

    Art.nr. (SKU): GV-403075

    Deze OS2 glasvezelkabel van 7,5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren en aan de andere zijde twee ST-connectoren. De connectoren hebben een ferrulediameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 13,99 € 16,93
  53. OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 7,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 7,50m

    Art.nr. (SKU): GV-404075

    Deze OS2 glasvezelkabel van 7,5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de duplex kabel voorzien van twee afgemonteerde SC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 13,99 € 16,93
  54. OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 7,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 7,50m

    Art.nr. (SKU): GV-405075

    Deze OS2 glasvezelkabel van 7,5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee SC-connectoren en aan de andere zijde twee ST-connectoren. De connectoren hebben een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 13,99 € 16,93
  55. OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 7,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 7,50m

    Art.nr. (SKU): GV-406075

    Deze OS2 glasvezelkabel van 7,5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de duplex kabel voorzien van twee afgemonteerde ST-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 13,99 € 16,93
  56. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 7,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 7,50m

    Art.nr. (SKU): GV-408075

    Deze OS2 glasvezelkabel is 7,5 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee gewone LC-connectoren. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 14,99 € 18,14
  57. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 7,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 7,50m

    Art.nr. (SKU): GV-407075

    Deze OS2 glasvezelkabel heeft een lengte van 7,5 meter en is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25mm. De APC connectoren voorkomen eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 15,99 € 19,35
  58. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 7,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 7,50m

    Art.nr. (SKU): GV-409075

    Deze OS2 glasvezelkabel van 7,5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan de ene zijde is de kabel voorzien van twee LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde bevinden zich twee SC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 15,99 € 19,35
  59. OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 7,50m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 7,50m

    Art.nr. (SKU): GV-414075

    Deze OS2 glasvezelkabel van 7,5 meter lang is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De duplex kabel is aan beide zijden voorzien van twee SC/APC-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter. De APC connectoren voorkomen eventuele storingen die kunnen ontstaan door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 15,99 € 19,35
  60. OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 10m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 10m

    Art.nr. (SKU): GV-40110

    Deze 10 meter lange OS2 glasvezelkabel is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de kabel voorzien van twee afgemonteerde LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter.

    Meer informatie
    € 15,99 € 19,35
  61. OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 10m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 10m

    Art.nr. (SKU): GV-40210

    Deze 10 meter lange OS2 glasvezelkabel is voorzien van twee 9/125 vezels. Een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren en aan de andere zijde twee SC-connectoren. De connectoren hebben een ferrulediameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 15,99 € 19,35
  62. OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 10m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 10m

    Art.nr. (SKU): GV-40310

    Deze 10 meter lange OS2 glasvezelkabel is voorzien van twee 9/125 vezels. Een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren en aan de andere zijde twee ST-connectoren. De connectoren hebben een ferrulediameter van respectievelijk 1,25 millimeter en 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 15,99 € 19,35
  63. OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 10m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 10m

    Art.nr. (SKU): GV-40410

    Deze 10 meter lange OS2 glasvezelkabel is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de duplex kabel voorzien van twee afgemonteerde SC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 15,99 € 19,35
  64. OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 10m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 10m

    Art.nr. (SKU): GV-40510

    Deze 10 meter lange OS2 glasvezelkabel is voorzien van twee 9/125 vezels. Een vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee SC-connectoren en aan de andere zijde twee ST-connectoren. Beide type connectoren hebben een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 15,99 € 19,35
  65. OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 10m

    OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 10m

    Art.nr. (SKU): GV-40610

    Deze 10 meter lange OS2 glasvezelkabel is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de duplex kabel voorzien van twee afgemonteerde ST-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 15,99 € 19,35
  66. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 10m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 10m

    Art.nr. (SKU): GV-40810

    Deze 10 meter lange OS2 glasvezelkabel is voorzien van twee 9/125 vezels, één vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee gewone LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 16,99 € 20,56
  67. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 10m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 10m

    Art.nr. (SKU): GV-40710

    Deze 10 meter lange OS2 glasvezelkabel is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25mm. APC connectoren voorkomen eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 17,99 € 21,77
  68. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 10m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 10m

    Art.nr. (SKU): GV-40910

    Deze 10 meter lange OS2 glasvezelkabel is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan de ene zijde is de kabel voorzien van twee LC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde bevinden zich twee SC/APC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter. APC connectoren voorkomen eventuele storingen die kunnen ontstaan door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 17,99 € 21,77
  69. OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 10m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 10m

    Art.nr. (SKU): GV-41410

    Deze 10 meter lange OS2 glasvezelkabel is voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De duplex kabel is aan beide zijden voorzien van twee SC/APC-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter. APC connectoren voorkomen eventuele storingen die kunnen ontstaan door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 17,99 € 21,77
  70. OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 15m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 15m

    Art.nr. (SKU): GV-41515

    Deze OS2 glasvezelkabel is 15 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de kabel voorzien van twee afgemonteerde LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter.

    Meer informatie
    € 17,99 € 21,77
  71. OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 15m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 15m

    Art.nr. (SKU): GV-40215

    Deze OS2 glasvezelkabel is 15 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee SC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 17,99 € 21,77
  72. OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 15m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 15m

    Art.nr. (SKU): GV-40315

    Deze OS2 glasvezelkabel is 15 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee ST-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 17,99 € 21,77
  73. OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 15m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 15m

    Art.nr. (SKU): GV-40415

    Deze OS2 glasvezelkabel is 15 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de kabel voorzien van twee afgemonteerde SC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 17,99 € 21,77
  74. OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 15m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 15m

    Art.nr. (SKU): GV-40515

    Deze OS2 glasvezelkabel is 15 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee SC-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter en aan de andere zijde twee ST-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 17,99 € 21,77
  75. OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 15m

    OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 15m

    Art.nr. (SKU): GV-40615

    Deze OS2 glasvezelkabel is 15 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de kabel voorzien van twee afgemonteerde ST-connectoren met een ferrulediameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 17,99 € 21,77
  76. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 15m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 15m

    Art.nr. (SKU): GV-40815

    Deze OS2 glasvezelkabel is 15 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrule diameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee LC-connectoren met een ferrule diameter van 1,25 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 18,99 € 22,98
  77. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 15m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 15m

    Art.nr. (SKU): GV-40715

    Deze OS2 glasvezelkabel is 15 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrule diameter van 1,25mm. APC connectoren voorkomen eventuele storingen die kunnen ontstaan door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 19,99 € 24,19
  78. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 15m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 15m

    Art.nr. (SKU): GV-40915

    Deze OS2 glasvezelkabel is 15 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan het ene uiteinde voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrule diameter van 1,25mm en aan het andere uiteinde van twee afgemonteerde SC/APC-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter. APC connectoren voorkomen eventuele storingen die kunnen ontstaan door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 19,99 € 24,19
  79. OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 15m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 15m

    Art.nr. (SKU): GV-41415

    Deze OS2 glasvezelkabel is 15 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde SC/APC-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter. APC connectoren voorkomen eventuele storingen die kunnen ontstaan door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 19,99 € 24,19
  80. OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 20m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 20m

    Art.nr. (SKU): GV-42020

    Deze OS2 glasvezelkabel is 20 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de kabel voorzien van twee afgemonteerde LC-connectoren met een ferrule diameter van 1,25 millimeter.

    Meer informatie
    € 19,99 € 24,19
  81. OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 20m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 20m

    Art.nr. (SKU): GV-40220

    Deze OS2 glasvezelkabel is 20 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren met een ferrule diameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee SC-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 19,99 € 24,19
  82. OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 20m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-ST 20m

    Art.nr. (SKU): GV-40320

    Deze OS2 glasvezelkabel is 20 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee LC-connectoren met een ferrule diameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee ST-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 19,99 € 24,19
  83. OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 20m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 20m

    Art.nr. (SKU): GV-40420

    Deze OS2 glasvezelkabel is 20 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de kabel voorzien van twee afgemonteerde SC-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 19,99 € 24,19
  84. OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 20m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-ST 20m

    Art.nr. (SKU): GV-40520

    Deze OS2 glasvezelkabel is 20 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee SC-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter en aan de andere zijde twee ST-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 19,99 € 24,19
  85. OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 20m

    OS2 duplex glasvezel kabel ST-ST 20m

    Art.nr. (SKU): GV-40620

    Deze OS2 glasvezelkabel is 20 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de kabel voorzien van twee afgemonteerde ST-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 19,99 € 24,19
  86. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 20m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC 20m

    Art.nr. (SKU): GV-40820

    Deze OS2 glasvezelkabel is 20 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en een vezel voor ontvangen. De kabel is aan de ene zijde voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrule diameter van 1,25 millimeter en aan de andere zijde twee LC-connectoren met een ferrule diameter van 1,25 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 20,99 € 25,40
  87. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 20m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 20m

    Art.nr. (SKU): GV-40720

    Deze OS2 glasvezelkabel is 20 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrule diameter van 1,25mm. APC connectoren voorkomen eventuele storingen die kunnen ontstaan door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 21,99 € 26,61
  88. OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 20m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 20m

    Art.nr. (SKU): GV-40920

    Deze OS2 glasvezelkabel is 20 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan het ene uiteinde voorzien van twee afgemonteerde LC/APC-connectoren met een ferrule diameter van 1,25mm en aan het andere uiteinde van twee afgemonteerde SC/APC-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter. APC connectoren voorkomen eventuele storingen die kunnen ontstaan door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 21,99 € 26,61
  89. OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 20m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 20m

    Art.nr. (SKU): GV-41420

    Deze OS2 glasvezelkabel is 20 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. De kabel is aan beide uiteinden voorzien van twee afgemonteerde SC/APC-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter. APC connectoren voorkomen eventuele storingen die kunnen ontstaan door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal.

    Meer informatie
    € 21,99 € 26,61
  90. OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 25m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 25m

    Art.nr. (SKU): GV-40125

    Deze OS2 glasvezelkabel is 25 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de kabel voorzien van twee afgemonteerde LC-connectoren met een ferrule diameter van 1,25 millimeter.

    Meer informatie
    € 22,99 € 27,82
  91. OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 25m

    OS2 duplex glasvezel kabel SC-SC 25m

    Art.nr. (SKU): GV-40425

    Deze OS2 glasvezelkabel is 25 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de kabel voorzien van twee afgemonteerde SC-connectoren met een ferrule diameter van 2,5 millimeter.

    Meer informatie
    € 22,99 € 27,82
  92. OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 30m

    OS2 duplex glasvezel kabel LC-LC 30m

    Art.nr. (SKU): GV-40130

    Deze OS2 glasvezelkabel is 30 meter lang en voorzien van twee 9/125 vezels. Eén vezel voor zenden en één vezel voor ontvangen. Aan beide uiteinden is de kabel voorzien van twee afgemonteerde LC-connectoren met een ferrule diameter van 1,25 millimeter.

    Meer informatie
    € 24,99 € 30,24
per pagina

Duplex OS2 Glasvezel patchkabel kopen?

Een duplex glasvezel kabel is voorzien van twee afzonderlijke glasvezels. Dat maakt duplex kabels geschikt voor twee richting verkeer, zowel zenden als ontvangen.