OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 15m

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-40215

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: Singlemode 9/125
  • Categorie: OS2
  • Lengte: 15m
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: SC
  • Aantal vezels: 2
  • Kabel type: Duplex
  • Kleur: Geel
  • Vlamvertragend volgens EN 50265-2-1
  • Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3

Product Specificaties

SKU
GV-40215
Kleur
Geel
Lengte
15m
Glasvezel type
Duplex
Glasvezel soort
Singlemode 9/125
Glasvezel categorie
OS2
Glasvezel APC versie
Nee
Glasvezel aansluiting 1
LC
Glasvezel aansluiting 2
SC
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:OS2 duplex glasvezel kabel LC-SC 15m
U beoordeelt: