OS2 simplex patchkabels

  1. OS2 simplex glasvezel kabel LC/APC-LC 1m

    OS2 simplex glasvezel kabel LC/APC-LC 1m

    Art.nr. (SKU): GV-410801

    Deze glasvezelkabel bestaat uit een LC-connector met aan het andere uiteinde een APC/LC-connector. De connectoren hebben een ferrulediameter van 1,25 millimeter en de totale lengte van de kabel bedraagt 1 meter. Eventuele storingen bij de overdracht van het lichtsignaal worden voorkomen dankzij de APC connector. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over lange afstand

    Meer informatie
    € 21,49 € 26,00
  2. OS2 simplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 1m

    OS2 simplex glasvezel kabel LC/APC-LC/APC 1m

    Art.nr. (SKU): GV-410701

    Deze glasvezelkabel bestaat uit twee LC/APC-connectoren. De connectoren hebben een ferrulediameter van 1,25 millimeter. De kabel heeft een lengte van 1 meter. Door het gebruik van APC connectoren worden storingen voorkomen bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over lange afstand.

    Meer informatie
    € 23,49 € 28,42
  3. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 1m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 1m

    Art.nr. (SKU): GV-414601

    Deze glasvezelkabel bestaat uit een SC/APC-connector met een ferrulediameter van 2,5 millimeter. Aan het andere uiteinde bevindt zich een LC-connector met een ferrulediameter van 1,25 millimeter. De totale lengte van de kabel is 1 meter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over lange afstand.

    Meer informatie
    € 6,49 € 7,85
  4. OS2 simplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 1m

    OS2 simplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 1m

    Art.nr. (SKU): GV-410901

    Deze glasvezelkabel bestaat uit een LC/APC-connector met een ferrulediameter van 1,25 millimeter. Aan het andere uiteinde bevindt zich een SC/APC-connector met een ferrulediameter van 2,5 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. De kabel heeft een totale lengte van 1 meter. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over lange afstand.

    Meer informatie
    € 21,49 € 26,00
  5. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 1m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 1m

    Art.nr. (SKU): GV-411501

    Deze glasvezelkabel bestaat uit een SC/APC-connector en aan de andere een SC-connector. De connectoren hebben een ferrulediameter van 2,5 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. De totale lengte van de kabel bedraagt 1 meter. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over lange afstand.

    Meer informatie
    € 20,49 € 24,79
  6. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 1m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 1m

    Art.nr. (SKU): GV-411401

    Deze glasvezelkabel bestaat uit twee SC/APC-connectoren. De APC connectoren voorkomen eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. De diameter van de ferrule in de connectoren is 2,5 millimeter en de totale lengte van de kabel bedraagt 1 meter. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over lange afstand.

    Meer informatie
    € 6,49 € 7,85
  7. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 2m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 2m

    Art.nr. (SKU): GV-414602

    Deze glasvezelkabel bestaat uit een SC/APC-connector met een ferrulediameter van 2,5 millimeter. Aan het andere uiteinde bevindt zich een LC-connector met een ferrulediameter van 1,25 millimeter. De totale lengte van de kabel is 2 meter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over lange afstand.

    Meer informatie
    € 6,99 € 8,46
  8. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 2m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 2m

    Art.nr. (SKU): GV-411502

    Deze glasvezelkabel van 2 meter lang bestaat uit een SC/APC-connector en een SC-connector. Beide connectoren hebben een ferrulediameter van 2,5 millimeter. Een APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Singlemode kabels worden veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over langere afstanden.

    Meer informatie
    € 21,49 € 26,00
  9. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 2m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 2m

    Art.nr. (SKU): GV-411402

    Deze glasvezelkabel bestaat uit twee SC/APC-connectoren. Met dank aan de APC techniek in de connectoren worden storingen door reflecties voorkomen bij de overdracht van het lichtsignaal. De ferrulediameter in beide connectoren is 2,5 millimeter en de lengte van de kabel bedraagt 2 meter. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over lange afstand.

    Meer informatie
    € 6,49 € 7,85
  10. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 3m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 3m

    Art.nr. (SKU): GV-414603

    Deze glasvezelkabel bestaande uit een SC/APC-connector en een LC connector is 3 meter lang. De ferrules in de connectoren hebben een diameter van respectievelijk 2,5 en 1,25 millimeter. De APC techniek voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over een langere afstand.

    Meer informatie
    € 6,99 € 8,46
  11. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 3m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 3m

    Art.nr. (SKU): GV-411503

    Deze glasvezelkabel bestaat uit een SC/APC-connector en een standaard SC-connector. De connectoren hebben een ferrulediameter van 2,5 millimeter. De totale lengte van de kabel is 3 meter en de APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over een langere afstand.

    Meer informatie
    € 21,99 € 26,61
  12. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 3m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 3m

    Art.nr. (SKU): GV-411403

    Deze glasvezelkabel van 3 meter lang is voorzien van twee SC/APC-connectoren. Met dank aan de APC techniek in de connectoren worden storingen door reflecties voorkomen bij de overdracht van het lichtsignaal. De ferrulediameter in beide connectoren is 2,5 millimeter. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over lange afstand.

    Meer informatie
    € 6,99 € 8,46
  13. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 5m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 5m

    Art.nr. (SKU): GV-414605

    Deze glasvezelkabel is 5 meter lang en voorzien van een SC/APC-connector en een LC connector. De ferrules in de connectoren hebben een diameter van respectievelijk 2,5 en 1,25 millimeter. De APC techniek voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over een langere afstand.

    Meer informatie
    € 7,99 € 9,67
  14. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 5m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 5m

    Art.nr. (SKU): GV-411505

    Deze glasvezelkabel van 5 meter lang is voorzien van een SC/APC-connector en een standaard SC-connector. De connectoren hebben een ferrulediameter van 2,5 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over een langere afstand.

    Meer informatie
    € 23,49 € 28,42
  15. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 5m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 5m

    Art.nr. (SKU): GV-411405

    Deze glasvezelkabel van 5 meter lang is voorzien van twee SC/APC-connectoren. Met dank aan de APC techniek in de connectoren worden storingen door reflecties voorkomen bij de overdracht van het lichtsignaal. De ferrulediameter in beide connectoren is 2,5 millimeter. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over lange afstand.

    Meer informatie
    € 7,49 € 9,06
  16. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 7m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 7m

    Art.nr. (SKU): GV-4146075

    Deze glasvezelkabel van 7 meter lang en voorzien van een SC/APC-connector en een LC connector. De ferrule in beide connectoren heeft een diameter van respectievelijk 2,5 en 1,25 millimeter. De APC techniek voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over een langere afstand.

    Meer informatie
    € 8,49 € 10,27
  17. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 7m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 7m

    Art.nr. (SKU): GV-4115075

    Deze glasvezelkabel is 7,5 meter lang en voorzien van een SC/APC-connector en een SC-connector. De connectoren hebben een ferrulediameter van 2,5 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over een langere afstand.

    Meer informatie
    € 25,49 € 30,84
  18. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 7,50m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 7,50m

    Art.nr. (SKU): GV-4114075

    Deze glasvezelkabel van 7,5 meter lang is voorzien van twee SC/APC-connectoren. Met dank aan de APC techniek in de connectoren worden storingen door reflecties voorkomen bij de overdracht van het lichtsignaal. De ferrulediameter in beide connectoren is 2,5 millimeter. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over lange afstand.

    Meer informatie
    € 8,49 € 10,27
  19. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 10m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 10m

    Art.nr. (SKU): GV-414610

    Deze glasvezelkabel is 10 meter lang en voorzien van een SC/APC-connector en een LC connector. De ferrule in beide connectoren heeft een diameter van respectievelijk 2,5 en 1,25 millimeter. De APC techniek voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over een langere afstand.

    Meer informatie
    € 9,49 € 11,48
  20. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 10m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 10m

    Art.nr. (SKU): GV-411510

    Deze glasvezelkabel is 10 meter lang en voorzien van een SC/APC-connector en een SC connector. De ferrule in beide connectoren heeft een diameter van 2,5 millimeter. De APC techniek voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over een langere afstand.

    Meer informatie
    € 26,99 € 32,66
  21. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 10m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 10m

    Art.nr. (SKU): GV-411410

    Deze glasvezelkabel is 10 meter lang en aan beide uiteinden voorzien van een SC/APC-connector. Met dank aan de APC techniek in de connectoren worden storingen door reflecties voorkomen bij de overdracht van het lichtsignaal. De ferrulediameter in beide connectoren is 2,5 millimeter. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over lange afstand.

    Meer informatie
    € 9,49 € 11,48
  22. OS2 simplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 15m

    OS2 simplex glasvezel kabel LC/APC-SC/APC 15m

    Art.nr. (SKU): GV-410915

    Deze glasvezelkabel van 15 meter lang is voorzien van een LC/APC-connector met een ferrulediameter van 1,25 millimeter en een SC/APC-connector met een ferrulediameter van 2,5 millimeter. De APC connector voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over lange afstand.

    Meer informatie
    € 33,49 € 40,52
  23. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 15m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 15m

    Art.nr. (SKU): GV-414615

    Deze glasvezelkabel van 15 meter lang is voorzien van een SC/APC-connector en een LC connector. De ferrule in de connectoren hebben een diameter van respectievelijk 2,5 en 1,25 millimeter. De APC techniek voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over een langere afstand.

    Meer informatie
    € 10,99 € 13,30
  24. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 15m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 15m

    Art.nr. (SKU): GV-411515

    Deze glasvezelkabel van 15 meter lang is voorzien van een SC/APC-connector en een SC connector. De ferrule in beide connectoren heeft een diameter van 2,5 millimeter. De APC techniek voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over een langere afstand.

    Meer informatie
    € 30,49 € 36,89
  25. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 15m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 15m

    Art.nr. (SKU): GV-411415

    Deze glasvezelkabel van 15 meter lang is aan beide uiteinden voorzien van een SC/APC-connector. Met dank aan de APC techniek in de connectoren worden storingen door reflecties voorkomen bij de overdracht van het lichtsignaal. De ferrulediameter in beide connectoren is 2,5 millimeter. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over lange afstand.

    Meer informatie
    € 10,99 € 13,30
  26. OS2 simplex glasvezel kabel SC-SC 20m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC-SC 20m

    Art.nr. (SKU): GV-410420
    Beoordeling:
    80% of 100

    Deze 20 meter lange glasvezelkabel is aan beide uiteinden voorzien van een SC-connector met een ferrulediameter van 2,5 millimeter. De singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over langere afstanden.

    Meer informatie
    € 11,49 € 13,90
  27. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 20m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-LC 20m

    Art.nr. (SKU): GV-414620

    Deze 20 meter lange glasvezelkabel is voorzien van een SC/APC-connector en een LC connector. De ferrule in de connectoren hebben een diameter van respectievelijk 2,5 en 1,25 millimeter. De APC techniek voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over een langere afstand.

    Meer informatie
    € 12,49 € 15,11
  28. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 20m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 20m

    Art.nr. (SKU): GV-411520

    Deze 20 meter lange glasvezelkabel is voorzien van een SC/APC-connector en een SC connector. De ferrule in beide connectoren heeft een diameter van 2,5 millimeter. De APC techniek voorkomt eventuele storingen door reflecties bij de overdracht van het lichtsignaal. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over een langere afstand.

    Meer informatie
    € 33,99 € 41,13
  29. OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 20m

    OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC/APC 20m

    Art.nr. (SKU): GV-411420

    Deze 20 meter lange glasvezelkabel is aan beide uiteinden voorzien van een SC/APC-connector. Met dank aan de APC techniek in de connectoren worden storingen door reflecties voorkomen bij de overdracht van het lichtsignaal. De ferrulediameter in de connectoren is 2,5 millimeter. Een singlemode kabel wordt veelal gebruikt bij het aanleggen van een netwerk over lange afstand.

    Meer informatie
    € 12,49 € 15,11

56 producten

per pagina
Van hoog naar laag sorteren

Simplex OS2 Glasvezel patchkabel kopen?

De simplex glasvezelkabel bestaat uit één glasvezel. Simplex kabels worden veelal toegepast voor grootschalige netwerken. Ze zijn geschikt voor unidirectionele data overdracht (één richting) of voor bidirectionele (gedeelde / twee richtingen) data overdracht.