OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 15m

Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-411515

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: Singlemode 9/125
  • Categorie: OS2
  • Lengte: 15m
  • Connector 1: SC/APC
  • Connector 2: SC
  • Aantal vezels: 1
  • Kabel type: Simplex
  • Kleur: Geel
  • Vlamvertragend volgens EN 50265-2-1
  • Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3

Product Specificaties

SKU
GV-411515
Kleur
Geel
Lengte
15m
Glasvezel type
Simplex
Glasvezel soort
Singlemode 9/125
Glasvezel categorie
OS2
Glasvezel APC versie
Ja
Glasvezel aansluiting 1
SC/APC
Glasvezel aansluiting 2
SC
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:OS2 simplex glasvezel kabel SC/APC-SC 15m
U beoordeelt: