OS2 glasvezel kabel op maat 4 vezels incl. connectoren

€ 83,22 Zo laag als € 100,70
Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-161-4

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: Singlemode 9/125
  • Categorie: OS2
  • Lengte: Naar wens
  • Connector 1: LC/SC/ST/E2000
  • Connector 2: LC/SC/ST/E2000
  • Aantal vezels: 4
  • Kleur: Zwart
  • Vlamvertragend volgens EN 50265-2-1
  • Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3

Product Specificaties

SKU
GV-161-4
Glasvezel soort
Singlemode 9/125
Glasvezel categorie
OS2
Diameter kabel
7 mm
Buigradius
140 mm
Trekkracht
1750 N
Temperatuur range
-20-75°C
Aantal fiber per tube
4
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:OS2 glasvezel kabel op maat 4 vezels incl. connectoren
U beoordeelt: