OM3 glasvezel kabel op maat 24 vezels incl. connectoren

€ 430,06 Zo laag als € 520,37
Beschikbaarheid
Op voorraad
SKU
GV-141-24

Productspecificaties:

  • Glasvezel type: Multimode 50/125
  • Categorie: OM3
  • Lengte: Naar wens
  • Connector 1: LC/SC/ST
  • Connector 2: LC/SC/ST
  • Aantal vezels: 24
  • Kleur: Zwart
  • Vlamvertragend volgens EN 50265-2-1
  • Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3

De kabel wordt op maat gemaakt, houd dus rekening met een levertijd van circa 7 werkdagen.

Product Specificaties

SKU
GV-141-24
Glasvezel soort
Multimode 50/125
Glasvezel categorie
OM3
Diameter kabel
7 mm
Buigradius
140 mm
Trekkracht
1750 N
Temperatuur range
-20-75°C
Aantal fiber per tube
24
Laat uw eigen review achter!
U reviewt:OM3 glasvezel kabel op maat 24 vezels incl. connectoren
U beoordeelt: